KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Článek v Kroměřížském deníku

Tak opět vyšel článek o dění v KHL do éteru mimo tento web....... sugestivní popis hráčů je samozřejmě novinářský žargon kapitána Hanák teamu Standy Hanáka :D.

Všechny 3 letošní zápasy Hanák Plačkov, byly prestižním kláním a volným pokračováním loňského finále KHL.
První zápas letošního ročníku Hanáci prohráli a to 3:4, když zbytečně 2-krát inkasovali ve třetí třetině a ztratili tak všechny body v posledních sekundách utkání.
Druhý zápas skončil v normálním hracím čase remízou 7:7. I tento nakonec Hanáci prohráli, když je Plačkov porazil 0:1 v SN.
"Tahle prohra nás mrzí hodně, protože jsme pohodlně vedli 5:1 a po 2 třetině pořád 6:2!" řekl zraněný kapitán Hanáků, který musel v polovině zápasu odstoupit.
Třetí zápas měl být a také byl kdo z koho, kdo bude mít psychicky nabito po základní skupině na letošní PLAY-OFF. Plačkov nastoupil v nejsilnější sestavě. Zřejmě to cítil stejně.
"My náme letos velkou marodku, ale o to víc jsme byli odhodlaní se o letošní první vítězství poprat. Plačkov nás však vůbec nešetřil a první třetina končila jeho vedením 3:0!" řekl po zápase hráč Hanáků Roman Banďouch
"Po velmi emotivním rozboru naší hry o přestávce v šatně, jsme se ve druhé třetině do soupeře naplno opřeli. Plačkov přestal stíhat a začal kupit chyby i vyloučení. Nás tato změna herního rytmu stála jednoho vyloučeného a jednoho zraněného do konce utkání" řekl po utkání Milan Berčík z Hanák Teamu. Bojeschopných hráčů Hanáků zůstalo ve druhé třetině už jen 9, přesto se hecovali a nakonec se jim podařil vstřelit kontaktní gól.
Do poslední třetiny vstoupili za stavu 1:3 o dva hráče chudší ale jako by pokropeni živou vodou. "Bylo vidět jistě až u Kauflandu, že chceme tento zápas vyhrát" řekl nám po zápase Radek Pospíšil.
"Myslím, že jsme předvedli perfektní ofenzívu i velmi dobrý kolektivní výkon a utkání skončilo jen díky mimořádnému výkonu brankáře Plačkova naší nevýhrou. Po třetí třetině opět plichta 3:3" dodal útočník Hanáků Petr Dostál, tradiční exekutor tresných střílení.
Šlo se tedy znovu do SN, kde byli Hanáci opět(letos už podruhé) "popraveni" neomylným Karlem Holíkem z Plačkova.
Co dodat k zápasu s Chomýží, který skončil Hanáckou letošní nejvyšší výhrou 14:2? Jednou z dobrých odpovědí je, že zdravé naštvání z prohry s Plačkovem odnesl jinak velmi kvalitní celek Chomýže (několikanásobný mistr KHL). Podle názorů diváků Hanáci vlétli na soupeře a prakticky mu nedali žádnou možnost byť jen pomyslet na dobrý výsledek. Chomýž odolávala doslova jen pár minut. Pak stále se stupňující se frekvencí přicházely smrtící rychlé kombinační a pohledné akce Hanáků. Chomýž propadla až do letargie a mnohdy její hráči jen přihlíželi. O všem podstatném se rozhodlo ve druhé třetině, kterou Hanáci vyhráli 6:0. Zcela odevzdaného soupeře pak dorazili ve třetí třetině kdy přidali dalších 5 branek.