KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí čtvrtfinále KHL + doplatek zápasů 8.3.

8.3. 2017
Včera do semifinále probojoval favorit Vikings proti Chomýži, nakonec třetí zápas vyhráli Vikings přesvědčivě 5:1, kdy první zápasy skončily 4:3 a 3:4 (SN). Vikings se utká nakonec se STS Vážany, protože Vážany vyhrály dnes večer nad HC Reds ve třetí rozhodujícím zápase 7:6. Předchozí zápasy skončily pro STSku 5:6 (SN) a 8:6. Je zajimé, že Reds dali v každém zápase 6 branek, přesto 2x prohráli. Jednou vyhráli na nájezdy, kdy hned první zápas dokázali neskutečně otočit ze stavu 4:0 po 30minutách na 5:4 v poslední třetině, STSka ještě srovnala, ale na nájezdy padla. Reds v dalším zápase stále dotahovali výsledek a v posledním opět ve vyrovnaném špíle padli a pro vicemistry 2016 je to pád ze druhého na 6.místo KHL.

Poslední zajímavost, zápas STS Vážany vs. Reds byl jubilejní 900. zápas v KHL, ve kterém se už 8 let vedou statistiky a zápisy ze zápasů.

Ještě důležité upozornění k platbám:

Týmy, které prohrají 3. zápas čtvrtfinále musí doplatit ZS Kroměříž 1900Kč/zápas, jedná se Chomýž a jeden z týmů Reds nebo Vážany.
Semifinalisté Plačkov a Hanák Team v neděli donesou 5.700,- Kč na další tři zápasy.
Vikings a jeden z týmu Reds a Vážany donesou v neděli K.Holíkovi 7.600,- Kč za čtvrtfinále a 2x semifinále a finálový večer.

Případný třetí zápas semifinále není v ceně  1.900,- Kč a týmy je doplatí navíc před finálovým večerem. Týmy, které nezaplatí nebudou v neděli zařazeni do zápasu a jejich zápas bude kontumován.

---------------------

6.3.
Včera se do semifinále prodraly dva týmy, které v semifinále od založení tohoto formátu play-off na 8 týmů ještě nechyběly, dokonce se nikdy v semifinále ani nepotkaly, letos poprvé se to může povést. Jedná se o obhájce titulu Plačkov, který dle papírových předpokladů přejel přes Barex. Druhý postupující je Hanák Team.

V serii Plačkov a Barex obě výhry skončily jasnou výhrou Plačkova 9:3 a 9:2. Plačkov nyní čeká na nejhorší umístěný tým po základní části, zde jsou karty ještě hodně otevřené, ale může se potkat buď s Chomýží, Reds nebo Hanáky, 100% se vyhne Vikings a STS Vážanům.

Druhý postupující je Hanák team, který vydřel výhru nad perspektivním mladým teamem Gators, kteří letos hráli velice solidní hokej. První zápas byl velká útočná show bez branění a brankaři taky neměli svůj den, takže branky padaly jak na běžícím páse. Gators šli rychle do vedení o tři branky, v polovině zápasu dokonce vedli 8:4, Hanáci se nevzdali, do konce 2.třetiny snížili na rozdíl jediné branky a v poslední třetině skore strhli na svou stranu a vyhráli 9:8.. Druhý zápas byl naprostý opak, důsledné bránění, minimum chyb, výborní brankaři. Gators vedli po střele Malého, ovšem skore otočil Zahradnický dvěma brankami. Hrálo se pak dlouho bez brankek, Gators nepomohla ani početní výhoda v závěru zápasu umocněná power-play, zápas skončil 2:1 a z postupu se radovali Hanáci.

O dalších postupujících se rozhodne možná dnes v seriii STS Vážany a Reds, kde Reds vede zatím 1:0 na zápasy a nebo v úterý v serii Vikings a Chomýž, kde je stav 1:1 na zápasy. Případný třetí zápas STS a Reds by se hrál ve středu od 20:00.

V neděli se pak doplní týmy do rozpisu, nyní berte jen časy platné v rozpise, týmy se přiřadí definitivně po ukončení čtvrtfinále.