KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Individuální ocenění KHL 2016/2017

I letos nám finišuje soutěž do své závěrečné fáze a hraje se také i o individuální ocenění, které bude předáno na slavnostním vyhlášení po finále 23.3.2017. Letos jsem ocenění zredukoval na 5 trofejí.

Ocenění hráči:

•Nejproduktivnější hráč základní části KHL: Petr Velínský (VIK) -  bodů 45 (20+25)
•Nejproduktivnější hráč play-off KHL: zatím otevřené
•Nejslušnější hráč KHL: Marek Frajt (CHO) 23 zápasů bez trestu
•Nejlepší brankář KHL: Jan Hošek (CHO) 
•Nejlepší obránce KHL: Milan Schwarzbier (GAT)

Vzhledem k tomu, že nejvíce na zimáku tráví kluci z TRENUJ HOKEJ oslovil jsem je s radou, koho vybrat na post nejlepšího brankaře a obránce, ostatní posty jsou jasně měřitelné díky statistikám. Zasedli trenéři po koučování svého hobby tréninku a poslali mi celkem jasné resumé:

Golman z našeho pohledu je jasnej, Honza Hošek z Chomýže toho odchytal všechno a snad v každým zápase dával průměrnému týmu šanci na vítězství proti lepším týmům. Chytá parádně a pravidelně.

Obránci jsou složitější, máme takový žebříček pár hráčů, co jsou nejužitečnější pro tým, pravidelně chodí a nějak extra nefaulují.

Milan Schwarzbier z Gators, hrál všechny zápasy, 16 bodů je slušný, jen 5x na tresné a dozadu asi nejspolehlivější, mezery jsou jenom v rozehrávce.

Martin Pospíšil Plačkov, je prostě výraznej, ale letos 16 bodů na bývalého extraligového hráče nic moc, moc netrestaný, super rozehrávka, ale určitě šel proti loňským sezónám dolů, hodně předržuje puky, což je hodně nehokejové.

Roman Bandouch Hanáci, spolehlivý obránce, nějaké body, celkem netrestaný, chodí pravidelně a v bránění super.

Radim Skočovský Chomýž, hodně bodů, super rozehrávka, ale strašně moc faulů a taky i hodně odpuštěných pro jeho styl hry, který by oslabil ještě více Chomýž. Taky šel trošku dolů, ale pořád je top.

Doporučujeme Milana Schwarzbiera pro jeho.způsob hry, který je charakteristický pro obránce. Ostatní jsou až moc akční a v určitých momentech spíše utočníci, většinou i bývalí hráči vyšších soutěží.

Článek napsal Petr D.

Fotogalerie k článku


Napsáno 14.3.2017
» seznam aktualit

Aktuální sezóna 2018/2019


KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA