KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Diskusní fórum » Diskuze

DISKUZE

Příspěvky možné jen po registraci!

 • reagovat Příští sezóna

  9.6.2015, 20:06 | Zdeněk Dias

  zdravím, chtěl bych se zeptat, zda některý z týmů nehledáte na příští sezónu nové hráče. hrával jsem v KM, naposledy jsem předminulý rok hrával v Brně BHL.

  Kdyžtak mi dejte vědět na email. Díky

 • reagovat Pozdě na zápas ...

  30.1.2015, 13:01 | Michael Tunker

  Já myslím, že to bylo takticky od Plačkova velmi dobře zvládnutý, přijít pozdě do zápasu. To se zase musí nechat, že staří vlci to mají zmáklý ...
  Akorát jedna drobnost, Barex s tím od začátku nesouhlasil a sborově to řval ze střídačky. Náš kapitán byl tou dobou na lyžařském zájezdu pro začátečníky, takže nevím, kdo na to kývl. Ale to je jedno.
  Hlavně je to kokotina přijít na zápas pozdě (chceme si zahrát), zvlášť když jsou skoro všichni z KM. Dá se pochopit, když třeba borcům ze Slušek se posere auto nebo tak něco, že se dovalí později, ale ne když se ti hodí.
  Jo ještě jedna věc pro činovníky.
  To rozbruslení ... je v tom dycky děsnej chaos, zazní siréna a hráči si tam střílí puky, jezdí jak na veřejnosti furt dokola a ten rituál pozdravu soupeře je mnohdy takovej rozpačitej ... chtělo by to nějaký řád, co se dělá, když zazní siréna, ať se to zbytečně neprotahuje jenom tím, že spousta kluků vůbec neví, co má dělat nebo jsou to prostě gogo. Howg. M.

  • reagovat :)

   30.1.2015, 16:01 | Tomáš Kučera

   Miso ja byl zrovna ready na buly tak jsem tam jel za Peou. postavili me pred hotovou vec. Holas jenom kyvl, ja uz nemohl ani protestovat, bylo to rozhodle..ja to jel pak rict na stridacku a jel tam zpatky Dusan jako asistent. Takticky to zvladli moc dobre, to se mu nechat.. ale jak rekl Oskar, vsecko se jim vrati v playoff..vyrovnali jsem 4 s do konce, dotlacili jsme to tam a to byl trest za tu habaduru ..

  • reagovat RE

   2.2.2015, 11:02 | Petr Dostál

   Michale,
   tento incident bych už nechal ležet. Vůbec se to nikde neřeší jak postupovat, hlavní je si zahrát. Ovšem dochvilnost některých je až tristní. Proč já jsem ze Zlína a vždy přijedu tak, abych byl na ledě včas. Dle mě stačí pár kontumací a budou všichni na ledě včas, sice hrajeme pro zábavu, ale čekat na někoho není zábava. Včera nám došel pozdě golman, nakonec jsme začali tak na chlup, mě to vadilo a řekl jsem golmanovi, že nejde chodit a led poslední. Zdar

   • reagovat golman ....

    3.2.2015, 09:02 | Michael Tunker

    No jelikož Vám chytal Karel Psychálek, tak to chápu ... to je nějaká forma zákeřné nemoci, co on má ... nikdy nepřišel včas. Na sranda špíly nese ten svůj golmanskej batůžek na staďák v době, kdy už všichni hráči stojí na ledě ...že Karle?

 • reagovat :)

  26.11.2013, 14:11 | Tomáš Kučera

  Plačkov jede jako stroj. Někdo už musí urvat body:D

 • reagovat To: Pavel Neumann

  26.10.2013, 09:10 | Michael Tunker

  Ahoj Pavle,
  spíš by ses měl postarat o to aby ten led byl pořádně upravenej. Chápu, že když má někdo 3 promile, tak může někoho rolbou přejet. Kolem těch mantinelů jsou pokaždé zmrazky a tak 20cm pruh neupraveného ledu. Takže hra po mantinelu je čistá loterie, což tak skvěle technicky vybaveným hráčům, jakou jsou v KHL nijak nepomůže. Neplatíme o nic méně než na jiných stadionech a led je tam v daleko lepší kondici. A není to slabém agregátu nebo tak. Je to špatné práci. Vždycky jim zbyde 5 min na ty okraje, na který úplně serou, zalezou do té své kukaně a čumí na Sandokana neob co ... Mohl bys to nějak pořešit? Díky. M.

 • reagovat Finalé KHL a konec sezóny

  9.3.2013, 22:03 | Libor Halás

  Vedení Barexu gratuluje Chomýži k zisku poháru. Ve finále byla Chomýž rozhodně lepším týmem a Plačkov porazila zaslouženě. Plačkovu chyběli možná tři nejlepší hráči a bez nich byl Plačkov pouze poloviční. Co je ovšem potěšující je počet diváků, kteří se na zápas dostavili. Parkoviště před zimákem bylo plné a já musel parkovat až u Kaflandu. Myslím si, že to bylo důstojné rozloučení s letošním ročníkem. Ač už to bude příští rok jakkoliv, byl bych za sebe rád, kdyby byl náš hokej brán jako koníček. Ne jako soutěž, kde se budou prosazovat bývalí hokejisté před partou dobrých kluků. Každý chce uspět, i já bych chtěl zvednout nad hlavu pohár pro vítěze. Ale nikdy bych nevyměnil vítězný pohár za obyčejné kamarádství party dobrých kluků.
  Poděkování zaslouží všici Ti, které hokej neustále baví. Ale jedno velké díky patří Peťovi Dostálovi, který se o naši ligu stará. Peťo díky, já si myslím, že to bylo letos opět SUPR!!!
  Tak zase v září přátelé …….

 • reagovat INLINE HOKEJ

  6.3.2013, 12:03 | Michael Tunker

  Zdar hokejisti,

  v době, kdy není na zimáku led, hrajeme s klukama inline hokej na Pionýrce ( http://www.mapy.cz/s/6pq7 )
  Hřiště je malé a proto hrajeme systém 4 na 4 plus gólmani. Je to velmi
  akční a zábavné, protože těch střel na bránu je více než v klasickém hokeji.

  Hraje se se speciálním míčkem, který máme za ty léta vychytaný a dobře funguje na tom porézním povrchu. Výzrboj je hokejová, ale někteří
  používají i odlehčenější letní verze, plastron nemá nikdo, stačí tričko a dres (míček je mnohem lehčí než puk)
  Kolečka do bruslí máme taky vychytané přímo na ten povrch (stojí asi 1000 Kč ale vydrží celou sezónu i déle)
  Platí se za hru cca 20 Kč (čas je více méně neomezený, dokud neodpanou první hráči) Je tam možnost sprchy. Je i možnost
  nechávat si věci přímo v areálu.
  Hraje se ve velmi přátelském a pohodovém duchu na čerstvém vzduchu, velmi bezkontaktní.
  Účelem je pouze se pobavit, vypotit se a zamezit dalšímu růstu wampny.
  Termíny jsou většinou úterý, čtvrtek, pokud bude zájem i neděle (start cca 17:30 - 18:00 aby jste stíhali z práce, neděle může být i dřív)
  Jsou tam někteří kluci z KHL, ale i čistokrevní inlinisti amatéři.
  Rádi mezi sebe přijmeme třeba tak 5, 6 kluků, aby jsme doplnili stav.
  Kdo má zájem, písněte na: michael@tunker.com

  Zdraví Vás

  Michael

 • reagovat nová liga

  19.2.2013, 20:02 | Jindřich Mozola

  Zdar chlapi, má se tady založit nová liga a na diskusi ani písmenko. Chápu, že se všichni soustředíme v tomto období na konečné umístění, ale jde taky o budoucnost naší ligy. Záleží na nás, jesli bude amatérská, nebo jestli nebude lepší udělat ligu pro hokejisty. Tam by si mohli sbírat body se sobě rovnýma. Ale to už by jim asi nešlo tak lehce a nevím, jestli by je to bavilo. Možná by si 4 týmy dali taky do kupy.
  Každopádně bych byl pro to, aby pokud bude amaterská, tak aby se hrálo jako teď bezkontaktně. V Přerově se hraje soutěž úplně amatérská, ale bohužel kontaktně. Bylo tam už pár úrazů a to si myslím nemáme zapotřebí. Je to samozřejmě hokej, ale děláme to pro radost a těžko se tím uživíme.
  Tak hodně štěstí všem do dalších bojů
  a vyřešme tem věčný problém s amatérama(nebo hokejistama?). Jindra ze Žop

  • reagovat ...

   2.3.2013, 08:03 | Michael Tunker

   Vypadá, že už je tam dost týmů. To není špatný.

 • reagovat Valná pohromada

  30.11.2012, 17:11 | Michael Tunker

  Udělejte prosím na další schůzce vedoucích kamerový záznam z jednaní, stránkám chybí vtipné video.

 • reagovat Hobby liga KHL?

  30.11.2012, 12:11 | Michal HC Holešov Gators

  Staronová zápletka. Hráč, který by chtěl hrát a nemůže. To znám.
  Loni jsem chtěl dopsat Dominika Molnára (teď je na vyjímku u Senátorů), ale bylo mi řečeno že nesplňuje pravidlo 30-ti let. Pak se dozvím že mladý Berčík a taky třeba David Prokš byli do soutěže vpuštěni i když jim to nevycházelo rokama. Navíc za Plačkov už druhou sezonu kroutil Morev, letos bez problému dopsali Reds pana Bečku....atd.
  Já jsem chtěl letos dopsat Petra Jantulu, a zrovna třeba Reds mi řekli, že s tím nesouhlasí. Tak co chcete pořád řešit.... ?
  Někteří mají na soupisce 3 nebo i 4 golmany, ale stejně za ně nastoupí golman z jiného teamu. Ano, tohle je povolené, tak proč toho nevyužít.
  Když se na tohle všechno podíváte, opravdu jde jen o to si zahrát hokej.....? Tak jak to někteří vykřikovali na té valné hromadě !

  Na schůzce bylo zvoleno vedení. Tak ať funguje a rozhodne.

 • reagovat Taky bych chtěl hrát

  30.11.2012, 08:11 | Jan Pavelka

  Vážení přátelé,
  já jsem založil tým Vážan, seděli jsme s Jardou Kovaříkem u jeho hranatého stolu, tehdy ještě ve firmě na Zacharu a vznik Vážan jsme zpečetili vypitím slivovičky. Ale proč tu píšu, taky bych chtěl hrát, ale díky udělení mnoha vyjímek se naše amatérské týmy staly pro mnohé lidi poslední stanicí kde si ještě chtějí něco dokázat a na mne a spousty jiných hráčů nezbyly na soupiskách místa(naivně jsem si myslel, že se toho jako zakládající člen mého týmu nedožiju, protože to bylo: hej já mám kamaráda, on hrával tam, já mám kamaráda on hrával zase tam, už pět let nehraje, končil v juniorech, hrál ve Zlíně, atd... Takže asi nezbyde nic jiného, než si tady udělat jinou soutěž, kde zas budou hrát Valášci a týmy jim podobné a po zápase si zase všichni sednem ke stolu a dáme si společně pivo. Na schůzi si zajdem dvakrát do roka a to když bude zahájení a ukončení sezony. Sportu zdar, hokeji zvlášť!!!

 • reagovat Karel Rizman

  29.11.2012, 21:11 | Petr Kostka

  Dobrý večer všem hokejovým příznivcům a nejen jim. Mé vyjádření za tým STS Vážany ZDO, který se účastní Hobby ligy již 10 sezónu, což si teď uvědomuji, že je již docela pěkná porce. Po celou tuto dobu jsem měl možnost účastnit se všech sezení vedení Hobby ligy, ať už pod vedením Jardy Kovaříka nebo teď Peťy Dostála. A musím potvrdit, že naše myšlenka z těch před deseti let je nadobro rozprášena a dnešní "KHL" uhání směrem, o kterém se nám tehdy nezdálo ani v těch nejdivočejších snech. Vy staří pamětníci my dáte určitě zapravdu. Již tehdy, v reakci na přání jednoho z vedoucích ... cituji :" Jardo, mám jednoho kamaráda, který by si s náma chtěl občas zahrát" padla pro mě zásadní věta z úst Jardy Kovaříka, cituji :"Víš kam půjde tato liga, pokud s náma začne hrát....". Ano a měl pravdu, liga opravdu doznala mnoha změn, zkvalitnila se, rozšířila se, což kvituji s povděkem, ikdyž by mi vůbec nevadilo, kdyby zůstala tam, kde byla třeba před pěti lety. Na druhou stranu se s příchodem nových lidí, týmů, systémů a postůpů také trochu zahalila nerozehnatelnou mlhou pojmenovanou "VYJMKA", do které jsem přes všechen svůj nesouhlas musel také vkročit. Ikdyž se to někomu nebude zdát a mé další slova se jim asi nebudou líbit, nikdy, opakuji nikdy jsem ze zavedením žádných vyjímek v naší Hobby lize nesouhlasil, nesouhlasím a ani se snimi nikdy do budoucna neztotožním. Jen se rozhlédněte okolo sebe, kolik zbytečností, dohadů a neustálých neshod jsme za poslední dva roky řešily. Ano, je to tak, bylo jich nespočet a ještě jich nespočet bude, pokud se v tom bude pojračovat. PROTO ŘÍKÁM, JIŽ ŽÁDNOU DALŠÍ VYJÍMKU, ANI TOBĚ KARLE, PROMIŇ. A na závěr poslední citace z posledního meetingu vedoucích :" Udělejme tlustou čáru a dohrejme tuto sezonu tak, jak je a na jaře se domluvíme, jak budeme pokračovat" načež jsem se zeptal :" Je to opravdu poslední tlustá čára???"

 • reagovat Karel Riezman

  29.11.2012, 14:11 | Stanislav Hanák

  ... udělala se sice na poradě prý nějaká tlustá čára, ale je fakt, že bez něj, ikdyž na to několikrát upozorňoval a stěžoval si, že nemůže být napsaný na soupisce Reds, zatím co jiní hráči co nesplňují také podmínky v několika mužstvech zapsaní jsou. I proto souhlasím, ať hraje.

 • reagovat Pro koho je KHL určená?

  6.11.2012, 22:11 | Libor Halás

  Tisíc lidí, tisíc názoru. Přidám tisící první. Cílem soutěže i nadále zůstává motto, které je na hlavní stránce KHL. "Základním záměrem a smyslem založení hobby hokeje KHL je sdružování hráčů rekreačního ledního hokeje na KROMĚŘÍŽSKU a okolí, kteří berou sport jako doplněk svého životního stylu. Rozhodně neslouží k projevování nesplněných ambicí jednotlivců a družstev".Bohužel časem jsme si na sebe upletli bič a ligu jsme postupně zlepšovali. Časomíra, statistiky, stránky, komentáře, fotky, plesy, vyhlášení.....Soutěž jsme rozšířili v dobré víře, aby i ostatní si zahráli hokej. Koho by to napadlo, že do soutěže, kde se ještě před lety hrálo v teplákovce, budou chtít nastoupit i hráči, kteří hráli donedávna hokej závodně. S příchodem nových týmů, chtěl každý posílit, protože nevěděl, jak na tom budou Ti ostatní. Udělala se výjimka a do KHL přišli i hráči, kteří ještě nedávno hráli mistrovské zápasy. Časem jim spoluhráči amatéři byli málo a začali hledat a přemlouvat své dávné kamarády, aby si i oni zahráli. A výsledek? V jednom týmu se mačkají hráči, kteří by mohli v klidu hrát okresní přebor a ostatní amatéři nehrají. Když spočítám všechny vyjímky a borce, kteří jsou na hraně pěti let, bude jich maximálně dvacet. Všech hráčů je přitom cca 200. Tj. 10% hráčů, kteří bojují o to, aby mohli hrát. Přitom tito lidé si mohou zahrát hokej v Přerově a Zlíně. Za sebe říkám. Letos už to dohrajme, tak jak to je. Stejně by jsme se nikam neposunuli. Do příštího roku nachystáme taková pravidla, která budou chránit především nás amatérské hráče, kterých je v soutěži 90%. Těch zbylých 10% se bude muset přizpůsobit. Nebojkotujme zápasy, hrejme hokej.

 • reagovat Změna pravidel

  6.11.2012, 20:11 | Petr Štrof

  Jelikož se letos jedná již o 2. změnu pravidel, s čímž naprosto nesouhlasíme, nastoupili jsme na nedělní zápas v obrácených dresech jako projev protestu proti těmto změnám. Doufáme, že nebude pokračovat ustupování a podléhání těmto praktikám a nátlaku, kdy si někteří upravují pravidla pro své potřeby a rozporují tak hlavní smysl hobby ligy. V případě pokud by toto pokračovalo, za tým AHK se nebudeme účastnit dalších sezon kroměřížské hokejové ligy.

 • reagovat very funny

  6.11.2012, 16:11 | Dušan Horčička

  Složení nového vedení KHL je pro mě příslibem, že se naplní Dastyho přání a hobbyliga bude o zábavě a o hokeji. I já si přeju totéž. Ale pánové, musíte výrazně přitvrdit, jinak si s váma podvodníci a demagogové budou vytírat podlahu i nadále. Odhodlaných prohlášení ohledně postihů za černé hráče bylo dost už před sezónou. A řada týmů se tomu beztrestně vysmála. Před poslední schůzkou byl požadavek na jmenný seznam hráčů s uvedením jejich posledního soutěžního startu. A řada týmů se tomu beztrestně vysmála. V obou případech se to týká i týmu vedeného Karlem Holíkem - vedoucím Hobbyligy a Zimního stadionu. Ale tomu už se dávno nikdo nediví.
  Pokud chápu správně závěr poslední schůzky, tak a uzavřením a zlegalizováním levých soupisek byly podvádějící týmy nejen amnestovány, ale do konce sezóny zvýhodněny proti týmům, které naivně dodržovali pravidla. Tož to smekám! Velice osvěžující přístup. Taková věc se přece nemůže schválit, a to bez ohledu na mínění většiny. Co osvícená většina schválí příště? Ale OK. Stalo se. Držím palce Bybinovi, Dastymu a Jirkovi, aby to byl poslední ústupek lidem, jimž ustupovat nemá smysl.
  Zdarex, Dušan.

  • reagovat K zamyšlení

   13.11.2012, 10:11 | Karel Holík

   Rád bych se taky vyjádřil k situaci v KHL. V zásadě souhlasím s názorem Libora Haláse o tom, že jsme se snažili zvednout úroveň KHL jak po stránce technické
   ( časomíra, rozhodčí, webové stránky, statistiky a úprava ledu), tak po stránce hráčské (hráči na výjimku apd.). Jsem přesvědčený o tom, že se úroveň (technická i hráčská) zvedla a že i hráči, kteří nikdy předtím hokej nehráli byli spokojení s tím, že si hokej daleko více užili. Bohužel se to zvrtlo z ambicemi téměř všech týmů a byla jen otázka času kdy se budeme více zabývat schůzováním než hraním hokeje. To, že se už druhý rok zabýváme myšlenkou na dvě soutěže svědčí o tom, že nám není lhostejný osud amatérských hráčů, ale ani mladých hráčů, kteří ještě donedávna hrály hokej závodně. Jsem přesvědčený o správnosti rozhodnutí většiny týmů dohrát tuto sezónu tak, jak byla započatá , abychom se už dále zabývali jen tím, že si jednou v týdnu jdeme zahrát v klidu hokej. Pokud jde o názory Dušana Hořčičky tak snad jenom krátce. V týmu Plačkova jsem hráčem a nejsem vedoucím. Tím je Standa Kozel. Na schůzích nemám ani hlasovací právo a co se týká nových hráčů v našem týmu bratří Kubišů a Aleše Pšurného tak ty jsem bohužel nezajistil já. Bráši jsou házenkáři, takže úplní amatéři (k zamyšlení třeba pro Dušana,který byl aktivním hokejistou) a Aleše si prověřoval sám Petr Dostál ( poslední zápas Hodonín březen 2007,čili sezóna 2006/2007). Jinak výborní hráči i do partie. Ať nepopíšu celou diskusi tak ještě chci říci, že ti co nejvíce protestují byli první dva týmy, kteří žádali o černochy (Barex a Hanáci). Byla to moje chyba, že jsem k tomu přistoupil, ale na druhou stranu jsem nechtěl, aby mladí kluci nehráli hokej, když chtějí a ještě když nijak zvlášť v soutěži nevynikali. Už tenkrát jsme asi měli založit dvě soutěže a byl klid. Chybami se člověk učí. Na závěr musím poděkovat Dušanovi Hořčičkovi, že když mě zásobuje emaily z neustálou kritikou, jsou tam některé věci, které můžu zlepšit. Škoda jen, že je takový spisovatel, protože kdybychom se potkali osobně (jak mu neustále navrhuji),možná by nemusel tolik psát.Jinak je to žádost na Vás všechny, když bude mít pocit něco zlepšit, přijděte za mnou a pokud to bude trochu možné tak s tím pomůžu. Budu rád za konstruktivní kritiku.Takže ať se nám všem daří a ve zdraví si užijeme této krásné kolektivní hry.

   • reagovat k zamyšlení každopádně

    15.11.2012, 13:11 | Dušan Horčička

    Ano, napsal jsem Ti (Karel Holík) 2 maily. Ona ta písemná forma má taky něco do sebe. Pokud chceš, můžu je tady zveřejnit a ať si obrázek udělá každý sám. Na ten první jsem nedostal uspokojivou odpověď a na ten druhý žádnou. Proč si mám myslet, že bych ji dostal při osobní schůzce? Ale OK, ozvu se a třeba to k něčemu bude.
    Tvoji obhajobu složení Vašeho týmu nechám bez veřejného komentáře. Věc je rozhodnutím většiny uzavřena a nemá smysl se tím letos dál zabývat a jitřit vášně.
    Zápas v úterý byl gut, myslel jsem, že dostanem větší nálož. Fanclub super.
    Zdarex.

 • reagovat Schůze ...

  5.11.2012, 18:11 | Michael Tunker

  Co se to nedočítám. Schůze byla velmi hlučná :) Možná by se mělo zůstat u obligátních chlebíčků a nepodávat tvrdý alkohol ! :)
  Ale asi někteří přemýšlí fakt prdelí. Já jsem z těch (asi menšina), co by klidně nějaký lepší kluky z KM a nejbližšího okolí (v rozumném množství) v KHL uvítal. Rád si zahraju i proti silnějšímu soupeři. I když samozřejmě hrozí, že si v budoucnu nezahraju. Ale jednou jsou tady pravidla a porušovat je, mi připadá dost blbý. To můžeš zkoušet až budeš hrát s manželkou "člověče".
  Řekl jsem, že odstoupím z ligy pokud nastane jeden ze tří následujících případů:
  1) v týmu Barex nastoupí "černý hráč"
  2) nebo komunista
  3) zavřou na zimáku hospodu
  Doufám, že se to nestane. To by se pak museli změnit pravidla! :) howgh

  • reagovat Schůze

   6.11.2012, 12:11 | Michal HC Holešov Gators

   Tobě se zdá, že je tu lepších hokejistů málo? Ono se spíš řešilo, že je jich tu nějak moc a jsou na černo. Vyjímka má být jen jedna. Pravidlo je porušeno, ale nakonec je dobře, že už se to letos dohraje tak jak to je. Stejně nebylo možno dobrat se řešení. Souhlasím s tebou v tom, že si radši zahraju proti lepším.
   Mrzí mne jiná věc. Přijde mi, že by někteří rádi od příští sezony přesunuli slabší teamy do nižší soutěže hobíků a zahráli si v soutěži bez omezení a s kamarádama.

 • reagovat Posledni spil ...

  26.10.2012, 15:10 | Michael Tunker

  Naopak chválím borce z dolní sněmovny, tedy senátory, kteří i přes velkou kládu, kterou stále dostávají, se snaží
  a hrají s nasazením až do konce.

  • reagovat :))

   26.10.2012, 16:10 | Viktor Vodák

   jen pro uplnost, senat je horni komora..:)))) v tom se casto chybuje..:-D ale jinak chvalim taky :)))

 • reagovat žiju sportem...

  26.10.2012, 09:10 | Stanislav Hanák

  Hoši, hoši - to snad ne, nenastoupit do zápasu je to nehloupější rozhodnutí jaké jste mohli udělat. A já se ptám - komu tím prospějete? Druhé straně ? Stalo se: KONTUMACE. Mohli jste zvolit jinou formu protestu - hladovku nebo hrát s bílou páskou na čele.

  • reagovat PŘESNĚ...

   26.10.2012, 12:10 | Viktor Vodák

   2Stana: presne tak...a nebo alternativni navrh, muzeme z nasi souteze udelat jen webovy diskuzni klub, kde budem hledat problemy, budem se osocovat, budem psat namitky a protinamitky a protesty apod a to vzdy v dobe zapasu..myslim ze to na tech 3x15 3x v tydnu krasne vyjde....
   Hosi, vzpamatujme se a pojdme hrat hokej...

  • reagovat Ondruš na Hrad ne do Hulína !!!

   26.10.2012, 12:10 | Stanislav Hanák

   Tak určitě největší radost z výsledku má Dalibor. 100% úspěšnost potěšila určitě nejen jeho ale konečně i jinak velmi náročného, k výkonům brankáře i zbytečně kritického Karlose Holíka, ;))))))

   • reagovat Re

    26.10.2012, 13:10 | Petr Dostál

    No nevím jestli má Dalibor 100% když není veden ve statistikách zápasu, ale dobrej pokus, bohužel jsme nepočítali, že se tohle někdy stane, i rozhodčí mi tam vyskakuje :D

 • reagovat Baví Vás ještě hokej?

  24.10.2012, 09:10 | Libor Halás

  Čau hokejisti,

  když se podívám zpětně na články na hlavní straně, tak vidím jen tresty, výjimky, protesty a někde dole hokej. Nevím, ale poslední dobou se kolem hokeje více kecá než hraje. Nevím jak to mají ostatní, ale já se hokejem chci hlavně bavit. Starostí mám plno v práci, proč je tahat ještě do hokeje. Stejně naším hokejem nikdo nezbohatne, řeší se tu kolikrát věci, které sem vůbec nepatří. Pojďme si zahrát, hokejem se pobavit, po zápase sednout na pivo, pokecat jako parta hráčů, spoluhráčů a ne lidí, kteří jsou věčně s něčím nespokojeni.

  Vedoucí týmu udělejte ve svých týmech pořádek a vyházejte černochy. I Vy černoši, zamyslete se jestli Vám stojí za to porušovat pravidla a honit si tady triko nad klukama, kteří se k hokeji dostávají jen na amatérské úrovni. Pokud chcete hrát, běžte do Přerova a zahraje si tam se sobě rovnýma.

  Zkusme se zase hokejem bavit a ne jen nadávat, protestovat, podvádět. Vždyť hokej je naše záliba, nebo ne? Jsem zvědavý až se na to Peťa Dostál znechucením vykašle, kde budeme hrát. Asi nikde. Zasedneme k TV a necháme se krmit ordinacemi a jinými nesmysly.

  • reagovat Bíla liga ? :)))

   24.10.2012, 13:10 | Michael Tunker

   Je fakt, že černoši se víc hodí do Přerova, tam opravdu lépe zapadnou. Nebo do Kojetína.

 • reagovat branky

  19.10.2012, 12:10 | tomas peterka

  Myslí že i branky by jsme si zasloužily jiné. přípravka trénuje se zápasovými brankami a my dostaneme staré myslím že za sezonu platíme dost. už nekolikrát byl spo jestli je to gol nebo ne.sítě jsou diravé jak cedník puky litaji až na mantinel

 • reagovat Zámečnická prasárna

  14.10.2012, 09:10 | Michael Tunker

  Chtěl jsem se touto cestou zeptat. Jak jste spokojeni s otevíráním střídačky? K dokonalosti tomu chybí jen visací zámek.

  • reagovat dvérca

   15.10.2012, 15:10 | Michal HC Holešov Gators

   Stejné kování je i v Přerově, ale tam nebyl nikdy problém.
   Staré se pořád otevíralo, nové je zas nedobytné. Ale aspoň něco nového :). Jinak jsem myslím nezaznamenal žádnou inovaci, co se týká vybavení zimáku......

 • reagovat Zamyslete se

  28.9.2012, 13:09 | Petr Vlček

  Upřímě je mě líto kluků ze senátorů je asi zapotřebí si dát otázku jak dlouho je to bude v KHL bavit tady je důkaz toho když to hrají jen kluci co nikdy nehráli hokej, zrušte veškeré vyjímky nebo tady zůstanou jen pár týmů co budou hrát jen proti sobě tak jak to mají v prostějově ......

  • reagovat možná ...

   1.10.2012, 11:10 | Michael Tunker

   28 gólů je aj dost. Doufám, že to nikdy nezažiju. Nicméně, oni by zrovna potřebovali tak ze 2-3 lepší hráče. Protože nikdo z ostatních týmů svoji nejlepší pětku kvůli nim domů nepošle. Včera jsem viděl skoro 2 třetiny REB - STS a nebýt Tomáše Peterky, tak možná Rebels dostávají podobný příděly. Třeba povolit ze dvě tři vyjímky právě těm nováčkům a tak infiltrovat do ligy další kluky z KM, co si nemůžou zahrát hokej, protože nesplní 5 let neaktivní činnosti. Tím by ta liga nemusela nijak výrazně utrpět, možná naopak.

 • reagovat Amateri

  17.9.2012, 14:09 | Libor Halás

  Souhlasím s tím, aby to byla i nadále liga, “amatérů“a ne liga bývalých hráčů. Proto bych povolil pouze jednu vyjimku. Ale opravdu jen jednu. Ale, kdo je vlastně amatér???

  Hráč, který hrál v minulosti hokej, skončil v dorostech, juniorech, deset let závodně nikde nehraje, ale chodí na led každý týden, parádně bruslí a bruslit bude i v šedesáti, protože to nikdy nemůže zapomenout, nebo ten co v zimě hraje na rybníku, sem tam jde na veřejné bruslení a jednou za 14 dni si zahraje hokej na zimáku. Podle pravidel jsou amatéři oba dva, jen na ledě to bude hodně vidět. Je jasné, že když se tito dva na sebe narazí, vítěz je znám předem. Podle mě není amatér, jako amatér.

 • reagovat Vyjímka

  13.9.2012, 18:09 | Michal HC Holešov Gators

  Zdarec!
  Pokud jde o mne, tak bych zrušil tu vyjímku úplně. Souhlasím s Petrem Dostálem v tom, že se Hobby liga mění na opravdu silnou soutěž. Někteří hráči převyšují ostatní o několik tříd. Některé mančafty by se rozhodně neztratily i v nějaké vyšší soutěži.
  Ale pokud vyjímka zůstane, tak je asi jedno, kolik tomu hráči je. Jestli je to junior, nebo 35 letý chlap, který zrovna ukončil aktivní činnost, vyjde to na stejno.
  Hlavně, aby v každém teamu byl opravdu pouze jeden takový hráč....
  Michal

  • reagovat Vyjimka

   13.9.2012, 19:09 | Stanislav Hanák

   Zdravím všechny,
   za náš tým jsem dal NE, protože to co se začíná praktikovat v KHL jde úplně mimo ducha amatérského hokeje. Zakladatel Jarda Kovařík získával postupně zkušenosti s organizací této soutěže ( první zápasy se hrály jen tak pro radost v teplákách již v roce 2000-2001). Liga byla založena v roce 2002 a zde jsem se i já podílel na postupném vývoji od 4 mužstev až k 8 mužstvům. KHL bylo jeho snem, on ho zcela nezištně realizoval a bohužel dál organizovat ligu psychicky nevydržel. Nevydržel nadávky imbecilů, kteří mu z ledu nadávali za věci, které nemohl nijak ovlivnit ani řešit. Tito jednotlivci, které jsme pustili do rozvíjející se KHL vyštvali do dnešního dne z naší ligy dvě kompletní mužstva a několik(nevím, možná desítek) starých skalních příznivců amatérského hokeje. Dnes už i mě je jasné, proč se tak bránil různým vyjímkám a masivnějšímu přísunu hráčů, kteří nesplňovali nastavené podmínky hobby ligy. My(HANÁK TEAM) jsme to ale nechtěli vidět a šli jsme si po jeho rezignaci svojí cestou. Omluvou nám může být pouze to, že jsme to dělali s tou nejlepší vírou zvýšit hokejovou úroveň ligy a dali možnost hrát tzv. ex-hráčům z Kroměříže a okolí, aby měli možnost dělat sport, který mají rádi stejně jako my.
   Bohužel naše snaha být spravedliví a ohleduplní, byla těžce pošlapána.
   Dasty(PRAKTICKY JEDINÝ SKUTEČNÝ ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE) se stal novým terčem (jako kdysi Jarda Kovařík) nadávek, obviňování, výčítání a někdy i vyhrožování. Až se nám na to vysere i on, jsem zvědavý, který nový borec se toho ujme. Každý má jen plnou hubu řečí jak a co by se mělo dělat a ve finále ( byl jsem u založení v roce 2002 i v roce 2009, když to Kovařík položil) každý řekne, že nemůže pomoct s ničím, že chodí do práce. Jednoduše jsme nepočítali s faktem, že někteří jedinci v různých týmech budou tak lační po budování svých super týmů a zvyšování svého padlého ega na ledě. Že to bude na úkor zavedených principů, smyslu a pravidel naší společně budované v širokém okolí uznávané soutěže.
   Ještě loni to bylo tacho tacho na hraně, letos si myslím, že už jsme za.
   To je vše. Přeberte si to jak chcete.
   Hanák

  • reagovat Vyjímka

   14.9.2012, 12:09 | Michal HC Holešov Gators

   A pokud má pokračovat přísun hokejistů do KHL, tak by bylo asi dobré zamyslet se nad pravidly.
   Těžko zabránit v průniku útočníkovi, který je na úplně jiné úrovni, když není dovolena hra tělem.
   Dělat jenom kompars, to se asi nikomu nechce.
   Michal

 • reagovat HC Senators

  24.8.2012, 14:08 | Roman Soukup

  čaute! nemáte někdo zájem si zahrát proti nám v něděli 26.8. od 19:30-20:30? . máme zamluvený led tak kdo by měl teda zajem napište na mail hcsenators@gmail.com nebo zavolat na 722 179 921.

 • reagovat pozvanka

  10.7.2012, 15:07 | libor Vitoslavsky

  Zdar hráči,přijedte se podívat do nově otevřené franchisove prodejny BAUER na zimaku v Přerově, bezkonkurenční ceny v regionu, zboží skladem, otevřeno denně.zboží na objednávku do 24h. kontakt-Libor Vitoslavský-608456470.zdar.

 • reagovat HC Senators - volna mista

  10.7.2012, 12:07 | Roman Soukup

  Zdravim, Jmenem HC Senators se chci zeptat jestli by nekdo nemel zajem si za nas zahrat. Jsme spise mladsi parta s parem veteranu:), stale mame volne fleky a je treba je zacelit. O pozici nejde :) . kdo by mel zajem nebo nejaky dotaz at napise na mail hcsenators@gmail.com sportu zdar :)

Aktuální sezóna 2018/2019

ROZPIS ZÁPASŮ

21.kolo
17.2.17:00CHO-HOL
17.2.18:40HAN-VIK
17.2.20:30PLA-RED
1.kolo
24.2.17:00RED-HAN
24.2.18:40STS-VIK
24.2.20:30CHO-HOL

VÝSLEDKY

20.kolo
10.2.HAN-CHO3 : 5
10.2.PLA-VIK7 : 4
10.2.STS-HOL8 : 5
19.kolo
3.2.CHO-VIK4 : 3
3.2.HAN-RED4 : 6
3.2.PLA-STS9 : 2

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Karel Holík165026242
2.Aleš Pšurný1445281710
3.Milan Náleza1636201610
4.Radek Kostrůnek1634181620
5.Michal Višenka113118130

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Martin Pospíšil12135828
2.Tomáš Král1683526
3.Radim Skočovský14159624
4.Petr Drábek1142224
5.Radek Kostrůnek1634181620

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA