KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Zápis utkání

ZÁPIS UTKÁNÍ

3. kolo, 30.3.2019, 17:00

TýmStav1.tř.2.tř.3.tř.Prod.Náj.Vyl.Využití
HK Plačkov52120040
HC Reds31110060
BrankářiZásahy1.tř.2.tř.3.tř.Prod.Úspěšnost
HK Plačkov20488086.96%
HC Reds271089084.38%

Průběh zápasu

1. třetina
07:24RED - Zavadil Bohumír (2 min.)
08:54PLA [1:0] - Kubiš Lubomír (Šerka Karel)
09:44RED - Kostrůnek Radek (2 min.)
10:28PLA [2:0] - Holík Karel
10:28PLA - Holík Karel (2 min.)
12:40RED [2:1] - Kostrůnek Radek
15:00PLA - Ondruš Dalibor - zásahy:4
15:00RED - Knap Radovan - zásahy:10
2. třetina
17:56PLA [3:1] - Pšurný Aleš (Holík Karel)
19:50RED - Kuneš Petr (12 min.)
23:59RED - Zavadil Bohumír (2 min.)
27:16PLA - Hanák Marek (2 min.)
29:01RED [3:2] - Náleza Milan (Zavadil Bohumír)
30:00PLA - Ondruš Dalibor - zásahy:8
30:00RED - Knap Radovan - zásahy:8
3. třetina
32:40PLA [4:2] - Šerka Karel (Holík Karel)
32:40RED - Zavadil Bohumír (10 min.)
34:05RED [4:3] - Židlík David (Kostrůnek Radek)
36:52PLA - Pospíšil Martin (2 min.)
41:21PLA - Pospíšil Martin (2 min.)
42:19RED - Drábek Petr (2 min.)
43:54PLA [5:3] - Setinský Martin (Kubiš Lubomír)
45:00PLA - Ondruš Dalibor - zásahy:8
45:00RED - Knap Radovan - zásahy:9
Rozhodčí: Josef Buksa
Tomas Šico

Komentář k zápasu

jako třetí rozhodčí pískal finálový zápas Libor Pecháček

Soupisky týmů

HK Plačkov
Č.HráčPostGAT
7 Chytil LiborU000
8 Setinský MartinU100
21 Šerka KarelU110
22 Pšurný AlešU100
3 Venera JakubU000
10 Manďák DaliborU000
33 Kubiš LubomírU110
20 Kubiš MartinU000
11 Holík Karel (C)U122
15 Dobeš JiříU000
9 Pospíšil MartinO004
13 Hanák MarekO002
54 Morev JiříO000
00 Ondruš DaliborB000
HC Reds
Č.HráčPostGAT
25 Náleza Milan (A)U100
20 Chytil AdamU000
19 Židlík Petr (A)U000
18 Židlík DavidU100
88 Kostrůnek RadekU112
3 Kuneš PetrU0012
99 Zavadil Bohumír (C)U0114
27 Schaffer VáclavO000
5 Běhal RomanO000
9 Drábek PetrO002
15 Židlík RadekO000
1 Knap RadovanB000

Aktuální sezóna 2019/2020

ROZPIS ZÁPASŮ

3.kolo
22.9.17:00RED-DOG
22.9.18:40HOL-VIK
22.9.20:30STS-MAS
24.9.20:45CHO-PLA
4.kolo
29.9.17:00MAS-VIK
29.9.18:40STS-CHO

VÝSLEDKY

2.kolo
17.9.MAS-HOL5 : 0
15.9.PLA-STS12 : 6
15.9.DOG-CHO6 : 0
15.9.VIK-RED9 : 3
1.kolo
10.9.RED-HOL5 : 0
8.9.CHO-VIK2 : 4

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Aleš Pšurný15410
2.Jaromír Vaněček15320
3.Tomáš Kučera25322
4.Karel Holík15140
5.Martin Haničinec24400

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Radim Skočovský21106
2.Tomáš Kučera25322
3.Jaroslav Col22202
4.Jiří Zahradnický12112
5.Petr Židlík12202

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA