KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí 3.kola KHL

3.kolo KHL přineslo několik zajímavých zápasů. Nejprve se utkala Chomýž s Barexem a zápas skončil debaklem Barexu, kterého zužovala velká marodka, zápas skončil 11:1. Další zápas AHK-PLA byl rovněž velmi vyrovnaný a rozhodly rychlé dvě branky Plačkova, protože od 2.třetiny bylo AHK lepším týmem, ale vždy je podržel D.Ondruš. AHK hrálo vabank bez zabezpečené obrany, čehož Plačkov využíval k protiútokům. Zápas díky lepší vyzrálosti týmu skončil 3:0 pro Plačkov.
Další zápas to byl jeden z nejlepších zápasů tohoto ročníku v němž se utkalli Hanáci z Reds. Hra se přelévala ze strany na stranu a taktéž tlak a forma obou týmů. Nakonec díky perfektně zvládnuté prostřední části si Hanáci vypracovali dostatečný náskok, který si udrželi i přes power-play soupeře a vyhráli 5:4.
Další mač mezi neporaženými Buldoky a STSkou nakonec rozhodla 2.třetina, kterou zvládla lépe STSka a otočila nepříznivý výsledek a rovněž dotáhla zápas k vítěznému konci 5:2 pro STSku.
Poslední zápas mezi nováčkem Gators a Žopy byl hodně vyrovnaný, ale přesto za kratší konec tahali celý zápas Aligátoři, takže zápas skončil 7:5 pro Žopy.

Další 4.kolo KHL
přinese mnoho zajímavých zápasů, ale přesto nejzajímavější bude souboj dvou týmů PLA-STS, které ještě neprohrály. Další důležitý zápas sehrají Žopy, které se mohou dostat pokud porazí Reds na 6.místo KHL. Ostatní zápasy budou existeční pro AHK, GAT a BAR, pokud chtějí pomýšlet na postup do elitní skupiny o titul tohoto ročníku KHL, musejí bezpodmínečně vyhrát. Hanáci pokud porazí Barex, tak budou mít postup skoro jistý už po 4.kole KHL, protože k postupu by mělo stačit 8-10 bodů.