KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Týmy KHL



Týmy kroměřížské hokejové ligy

HK Plačkov

Logo HK Plačkov

Nejlepší umístění:

  • 1.místo     6x    ročník 2002/03, 2003/04, 2014/15, 2015/16, 2017/18, 2018/19
  • 2.místo     4x    ročník 2004/05, 2011/12, 2012/13, 2013/14
  • 3.místo     2x    ročník 2005/06, 2010/11, 2016/17

Podrobná soupiska HK Plačkov 


STS Vážany ZDO

Logo STS Vážany ZDO

 Nejlepší umístění:

  • 2.místo     1x    ročník 2008/09
  • 3.místo     2x    ročník 2015/16, 2018/19
  • 4.místo     3x    ročník 2009/10, 2012/13, 2013/14, 2016/17

Podrobná soupiska STS Vážany ZDO


TJ Sokol Chomýž

Logo TJ Sokol Chomýž

Nejlepší umístění:

  • 1.místo     5x    ročník 2004/05, 2005/06, 2016/2007, 2011/2012 a 2012/13
  • 2.místo     2x    ročník 2007/08, 2009/10 a 2010/11
  • 3.místo     1x    ročník 2008/09

Podrobná soupiska TJ Sokol Chomýž-Sportcentrum 


HC Reds

Logo HC Reds

Nejlepší umístění:

  • 2.místo     5x    ročník 2005/06, 2006/07. 2015/16, 2017/18 a 2018/19
  • 3.místo     1x    ročník 2011/12, 2014/15
  • 4.místo     1x    ročník 2007/08

Podrobná soupiska HC Reds 


HC Holešov Gators

Logo HC Holešov Gators

Nejlepší umístění:

  • 9.místo   2x ročník 20012/13, 2013/14
  • 10.místo 1x ročník 20011/12

Podrobná soupiska HC Holešov Gators


Vikings Slušovice

Logo Vikings Slušovice

Nejlepší umístění:

  • 1. místo      1x    ročník 2016/17
  • 3. místo      1x    ročník 2017/18

HC Horny Dogs

Logo HC Horny Dogs

 Nováček soutěže 2019/20


Masaro UH

Logo Masaro UH

 Nováček soutěže 2019/20


Aktuální sezóna 2020/2021

ROZPIS ZÁPASŮ

3.kolo
6.10.20:00STS-MAS
4.kolo
11.10.17:00MAS-DOG
11.10.18:40STS-HOL
11.10.20:30RED-CHO
13.10.20:00PLA-VIK
5.kolo
18.10.17:00PLA-RED

VÝSLEDKY

3.kolo
4.10.PLA-CHO3 : 7
4.10.RED-DOG2 : 8
4.10.HOL-VIK5 : 0
2.kolo
29.9.DOG-CHO4 : 2
27.9.HOL-MAS0 : 5
27.9.RED-VIK6 : 7

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Martin Haničinec37432
2.Radek Kostrůnek36240
3.Ondřej Duda35412
4.Jan Machálek25410
5.David Sovják25322

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jiří Šrámek33216
2.Jan Prusenovský21014
3.Jan Škrabal 21014
4.Radek Židlík30004
5.Martin Haničinec37432

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA