KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí 6.kola

Soutěž se dostáva do fáze, kdy každý ztracený bod může chybět, toto kolo bylo zatím úplně nejzajímavější a utkaly se mezi sebou týmy, které dělily od sebe pouze minimální rozdíly v tabulce.
Nejprve se utkal Plačkov s Gators, Plačkov byl pro Gators hratelnější soupeř, přesto zkušenost týmu hrála své a Plačkov v pohodě vyhrál 7:3.
Další zápasy to byl jeden infarktový zápas za druhým. Nejprve se utkali Buldoci s Chomýží. Chomýž měla zápas perfektně rozehraný a vedla 5:2, bohužel usnula na vavřínech a Buldoci Chomýžákům dali za vyučenou, která Chomýž může mrzet, Buldoci otočili skóre 30 sekund před koncem a vyhráli 8:7.
Zápas mezi Hanáky a STSkou byl perfektní 2 třetiny než se Hanáci dostali do vedení 3:1 resp. 4:1 na začátku 3.třetiny, pak zápas byl spíše boj o udržení výsledku a nervozitou na straně STSky. Hanáci když vedou, většinou vítězství nepustí a i tentokrát vyhráli - 6:2.
Šlágrem kola byl zápas o postupové naděje, které si mohl zvýšit Barex v zápase s Reds. Barex se lépe na zápas nachystal, celý zápas vedl a po zbytečných chybách Reds za stavu 4:2 nedopustil zvrat v utkání - Barex vyhrál 6:3.
Poslední zápas z konce tabulky sehrálo AHK s Žopy, AHK předvedlo dobrý výkon a zaslouženě vyhrálo 8:1 a odpoutalo se z posledního místa KHL.

Další 7.kolo přinese jasný scénář, šlágrem kola bude zápas mezi Chomýží a Plačkovem. Chomýž by prohrou se mohla ocitnou poprvé na 7.místě KHL, což jistě nebude chtít dopustit. Neméně zajímavým zápasem bude špíl o 1.místo KHL mezi Hanáky a Buldoky, oba týmy ikdyž prohrají, pořád budou v klidu, přesto Hanáci si vyhrou zajistí jako první tým jistotu postupu, Buldoci by si jí přiblížili na 99,9%.
Zápasy AHK-RED, ZOP-STS, GAT-BAR mají jasné favority Reds, STSku a Barex. Pokud ani jeden nechce se dostat do velkých problémů musí 100% bodovat. Bez šance nejsou i jejich protivníci, takže určitě uvidíme pěkné zápasy plné nasazení. Postupové šance jsou popsány včera.