KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí 2.kola

2. kolo nadstavbové části skupiny o titul zahájily týmy Reds a Chomýže. Reds vstoupilo výborně do zápasu, jenže Chomýž v druhé třetině otočilo skóre na 1:3. V dramatickém zápase dokázalo Reds ještě srovnat, ale Chomýž v závěru nakonec strhla vedení na svou stranu 3:5 a vyhoupla se tak do čela KHL. Druhý zápas této skupiny byl skoro jak pře kopírák prvního, Hanáci vedli po první třetině 1:0, ale STSka důrazem a dobrým bruslením otočila skóre ve 2.třetině během 7 minut na 1:4 a zdecimovaní Hanáci se již nezmohli na další branku, ikdyž bojovali až do samého závěru, zápas skončil 1:5 a STSka zaslouženě urvala první body do tabulky. Poslední zápas ovlivnila marodka Buldoků, takže proti Plačkovu nastoupilo pouze 8 hráčů oproti 13. Plačkov se ujal vedení po první třetině 3:0, ovšem Buldoci nesložili zbraně, zrychlili úsporné tempo a dokonce na začátku 3. třetiny vedli 4:3, Plačkov ovšem dokázal srovnat a nakonec i vyhrát 5:4. Skupina o titul se tak hodně srovnala a bez bodu jsou jen Reds.

Skupina o umístění měla hned v neděli malé překvapení a opět Žopy si udržely dobrou formu a s AHK dokázaly vůbec poprvé v historii remizovat výsledkem 1:1. Poslední zápas mezi Gators a Barexem se stal jednoznačnou záležitostí Barexu 11:3, který se tak odpoutal od posledního místa KHL na úkor svého soupeře.

3.kolo nabídne velmi zajímavé zápasy, ve kterých není jasných favoritů, ve skupině o titul se utkají Buldoci s Chomýží, Hanáci s Plačkovem a nakonec Reds s STSkou. Reds se trošku hledá a potřebuje nutně vyhrát, takže zápasem kola bude jednoznačně tento duel. Ve skupině o umístění sehrají malé derby Gators s Žopy a kolo uzavře Barex s AHK.