KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí 3.kola nadstavbové části KHL

3.kolo nadstavbové části skupiny o titul přineslo mnoho kvalitních zápasů. Nejdříve se utkali Buldoci s Chomýží, Chomýž rychle vlétla do zápasu a vedla 3:0, Buldoci ovšem v 2.třetině předvedli parádní obrat, kdy dali celkem 5 branek v přesilovkách a zaslouženě porazili Chomýž 7:4. V pondělním zápase byl průběh podobný nedělnímu mači, Plačkov rychle vedl nad Hanáky 3:0, Hanáci ovšem nedokázali co Buldoci, ale alespoň zabojovali a snížili ještě v 1.třetině na 2:3. Pak se ovšem neprosadili i přes power-play, kterou hráli 3 minuty a navíc v ní inkasovali, takže zápas Plačkov vyhrál 5:2. Poslední zápas sehráli Reds s STSkou. Reds přeházelo sestavu a hrálo mnohem lépe než v předchozích zápasech, naopak STSka nehrála tak perfektně jako minule. Reds šlo do vedení 2:0, které ovšem neudrželo a v samém závěru zápasu STSka vyrovnala na 2:2.

Skupina o umístění měla 2 podobné zápasy, kdy nejdříve Gators přehrávali Žopy, celý zápas vedli a nakonec poprve ve skupině vyhráli 8:4. Poslední zápas kola byl velmi podobný, Barex si vypracoval výrazné vedení 6:0, které v poslední třetině nepustil a vyhrál nad AHK 7:2.

Další 4.kolo KHL přinese další rozuzlení a začnou se pomalu formovat výhledy jednotlivých týmů. Skupiny se hodně vyrovnaly a další zápasy mohou bodové rozdíly ještě více smazat, nebo naopak navýšit. Hanáci hrají proti Chomýži a nesmí již prohrát, protože by Chomýž odskočila na velký rozdíl. V té samé pozici je Reds proti Buldokům. STSka hraje proti Plačkovu a zde by mohl Plačkov navázat na vítěznou šňůru, ovšem Stska bude určitě jiného názoru. Skupina o umístění po 1/3 je hodně vyrovnaná a do play-off o 5.místo to bude velký boj. Barex má oplácet prohru Žopům a AHK ještě letos neporazilo Gators, kdy minule remizoval a předtím prohrál, takže má co napravovat.