KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí 4.kola nadstavbové části KHL

Skupina o titul je nesmírně vyrovnaná a pouze Buldoci se trošku trhli a mají minimální náskok na 5.místo. O vyrovnanosti soutěže značí i to, že minulé kolo první Chomýž se po jenom zápase ocitla hned na 4.místě!!
První zápas této skupiny byl Reds vs. Buldok Otrokovice, trošku jsem doufal, že vyhrají Reds a ještě více zamotají skupinu, taky 2. třetiny byli lepším týmem, jenže Buldoci jsou letos mistři v otáčení zápasů a nakonec vyhráli 8:5, přitom prohrávali 5:2 16minut před koncem. Další zápas byl Hanák Team vs. Chomýž, Hanáci minulé dva zápasy úplně nehráli špatně, tentokrát hráli excelentně a navíc měli i štěstí, takže Chomýž odnesl uragán Hanáku, který v KHL Chomýž nepamatuje, zápas skončil 11:2. Poslední zápas mezi STS Vážany a Plačkovem, lépe rozehrál Plačkov a vedl 3:1, ale STS byla od 2. třetiny lepším týmem a dokonala obrat na 6:4.

Skupina o umístění nepřinesla překvapení. Barex oplatil porážku z 1. kola Žopům vysoko 8:2. Poslední zápas sehráli Gators a AHK, zápasy těchto soupeřů bývají vyrovnané a i tentokrát těsně vyhrálo AHK 2:1.Poslední letošní 5.kolo kolo přinese další porci zajímavých zápasů. Reds pokud chce mít postup stále nadosah, tak konečně musí vyhrát nad Plačkovem. Hanáci budou chtít porazit Buldoky a vyhoupnout se do čela KHL. Zápas mezi Chomýží a STSkou nemá jasného favorita a pokud STSka vyhraje, odskočí na 5. místo už na 3 body. Ve skupině o umístění musí Gators potrápit Barex a o 8. místo se přímo utká AHK a Žopy.