KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Stop hráče + rekord + skupina o umístění

V zápase AHK - Barex byl vyloučen za nesportovní chování, kterému předcházala kulturní boxerská vložka, hráč J.Olša (BAR), který dostal pak ještě vyšší trest, takže má 2 kola stop. Přijde tak o první zápas play-off, může nastoupit až do odvetného utkání.
Druhý hráč R.Fiala (AHK) dostal pouze nižší trest a rozhodčí mu pouze doporučil se jít vysléct bez vyššího trestu do dalších zápasů, protože na ledě to začalo jiskřit, tento hráč může hrát bez omezení.

Dále byla zapsána do rekordů vítězná branka J.Moreva z Plačkova proti Hanákům, do konce zápasu bylo přesně 1,7sekundy a Plačkov bral oba body za výhru 4:3. Za 3 roky co jsou vedené zápisy, tak nepadla infarktovější branka.

Toto 9.kolo je defakto poslední společné pro skupinu o umístění. Z důvodu, že nejde nějak rozumně zkloubit obě skupiny tak se v 10.kole postupuje následovně:

• týmy na 7.-8. místě sehrají ještě jeden zápas navíc, který se bude počítat do tabulky. Rozdíl ovšem je nyní dostatečný a zápas už nic nezmění, protože Barex skončí na 7.místě.
  • týmy na 9.-10. místě začínají hrát 5.zápasů o konečné 9.místo, vloni to bylo pěkné drama s prodloužením. Letos bude změna, každý zápas musí skončit vítězstvím, proto pokud bude remíza, tak budou nařízeny 3 nájezdy z každého týmu, pouze poslední 5.zápas by se při rovnosti prodlužoval 15 minutami a pak by došlo až k nájezdům.