KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Závěr KHL + fotky na facebooku

Letošní jubilejní 10.ročník KHL se stal historií, kdy pěknou tečku za letošním ročníkem udělal dvou-duel v sobotu 10.3.2012. Zápasy se hrály před bouřlivou návštevou čítající 2-3 stovky diváků.

Nejprve se od 16hod utkal Reds s Chomýží o třetí místo, Reds si přineslo z prvního špílu výhru 6:5, takže k potvrzení 3.místa stačilo uhrát remízu. Chomýž od počátku byl krok pozadu a defakto půlku zápasu bylo na ledě pouze jedno mužstvo Reds, které se dostalo do vedení jen 3:0, protože spoustu dalších šancí pokryl Sedlář. Hra se srovnala až po kontaktní brance Chomýže ve 21.minutě, jenže po velkých chybách v přesilovkách Chomýže Reds dokázalo udržet náskok až do samotného závěru a tak zaslouženě vyhrálo 6:4 a celou serii 2:0.
Fotky z tohoto zápasu jsou na Facebooku KHL.

Vrcholem ovšem bylo finále Buldoci - Plačkov od 18hodin, kdy Buldoci si přinesli z prvního mače výhru 5:4, takže jim stačila k titulu remíza. Plačkov se poučil z prvního střetnutí a do zápasu vlétl jak blesk, hrál minimálně půl zápasu lépe než Buldoci, kteří se pozvolna dostávali do tempa. Plačkov vedl v 37.minutě 3:1, jenže během 24 sekund ztratil vedení a o pět minut dokonce prohrával 3:4. Plačkov ovšem ještě jednou zabral a alespoň vyrovnal, ale i přes power-play Plačkova si Buldoci remízu pohlídali a zaslouženě, hlavně díky prvnímu zápasu, dovršili hattrick v počtu titulů v KHL.
Fotky ze zápasu jsou rovněž na Facebooku KHL, kde je i nějaké video skalních fanoušků. Dále do foto dne jsou přidány 2 fotky - fanouška, který nebýt plexiskla tak vleze na led. Druhá fotka v podání R.Štětkaře, který hledá náhrou spoluhráče při zakládání útoku.