KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Shrnutí před posledními zápasy KHL

KHL jde do své závěrečné fáze, odehrály se první zápasy poslední části play-off. Všechny zápasy byly zajímavé a ve většině se rozhodlo až v poslední třetině.

Finálový souboj Hanák Teamu s Chomýží byl plný bojovnosti a v neposlední řadě nechyběly emoce. Zápas skončil spravedlivě 1:1 a před vůbec posledním zápasem hraného v sobotu 12.3. od 19:30 jsou šance obou týmů vyrovnané. Po zápase navíc budou předány všechny ceny. O vyrovnanosti finále svědčí i marný boj dvou táborů Hanáků a Chomýžáků v naší naketě na tomto webu. Stav je v neděli v čase 12:31 pouze 142-139, což je super souboj nejen na ledě.

Souboj o 3.místo mezi Buldoky a Plačkovem se odvíjel rovněž velmi vyrovnaně a o vítězi se rozhodlo až ve 3.třetině. Zápas na svou stranu strhl Plačkov a vyhrál 5:3, před posledním zápasem ovšem bude muset výsledek potvrdit, jinak se půjde do prodloužení, které se hraje vabank a jedna střela rozhodne o výhře nebo prohře týmu, což Plačkov už zažil v semifinále.Zápas začíná rovněž v sobotu 12.3. od 17:30.

Zápas o 5.místo vyzněl výsledkově jasně pro výhru Vážan nad Barexem 7:4, ale v zápase 2x vedl Barex a až v poslední třetině rozhodly Vážany o definitivní výhře. Před posledním zápasem mají Vážany jednoznačnou výhodu, protože Barex letos Vážany ani jednou neporazil ze vzájemných čtyř zápasů.

O výsledku ze zápasu o 7.místo se rovněž rozhodovalo až v závěrečné třetině, kdy AHK využilo přesilovku a následně upravilo skóre na konečných 5:2. Do posledního čtvrtečního zápasu tak jde jako favorit AHK.

Serie zápasů o 9.místo jsou hodně vyrovnané, nejprve měli navrh Reds, ale Žopy sérii otočily na svou stranu a v posledním zápase vyhrály 7:4. Hráči Reds ovšem nemají serii ztracenou, to ovšem by museli hned v pondělí vyhrát a rozhodnout v 15minutovém prodloužení, nebo následně na nájezdy. Z tábora Žop došla informace, že na poslední zápas bude vypraven autobus skalních fanoušku, takže o kulisu je postaráno.