32:03RED [3:1] - Kostrůnek Radek (Loučka Josef )
36:54BAR [3:2] - Kučera Tomáš (Kuneš Petr)
39:57BAR [3:3] - Kuneš Petr (Kučera Tomáš)
42:11BAR [3:4] - Kuneš Petr (Prokš David)
42:51RED [4:4] - Loučka Josef (Macek Pavel)
43:02BAR [4:5] - Prokš David (Kuneš Petr)
45:00BAR - Mičola Radek - zásahy:7
Rozhodčí: Josef Buksa
Martin Setinský

Komentář k zápasu

Velmi dramatický průběh rozhodl Barex až v samém závěru a vede na zápasy 1:0. Podrobný popis pošle vedoucí Barexu...První čtvrtfinálové utkání nabídlo, vše co se od čtvrtfinálového utkání čeká. Góly, souboje, dobrý hokej, napětí a drama do poslední minuty. Barex po delší době nastoupil se třemi kompletními útoky a s pěti beky. Utkání začalo vcelku svižně a oba týmy předváděly rychlý hokej. První třetina byla naprosto vyrovnaná a činili se především brankáři. Ve druhé části dokázali Reds proměnit přesilovou hru, když se puk povaloval na zadní straně síťě, kde si jej našel útočník Reds a zasunul ho do odkryté brány. Barex měl šance, ale neproměňoval je. A tak podle hesla nedáš - dostaneš, šli Reds do dvoubrankového vedení. Barex měl šance, ale ne a ne je proměnit. Až Tomáš Kučera prolomil smůlu Barexu. Ze středního pásma dostal puk do jízdy a samostatný únik proměnil střelou nad lapačku soupeřova gólmana. Před třetí třetinou byl stav 1:2 pro Reds. A byli to opět Reds, kteří šli po přestávce rychle do vedení. V situaci jeden na jednoho dokázal útočník Reds tak šikovně vystřelit, že puk prošel mezi nožkami obránce Barexu přímo za záda bezmocného Mičoly. Barex se nepoložil a cítil pořád šanci. Reds už nekousalo tolik jako v první třetině, ale Barex spaloval šance. Až střela Kučery se ujala a Barex snížil. Navíc Kuneš vzápětí srovnal na 3:3 a Barex byl v zápase zpět. Netrvalo dlouho a Barex šel do vedení. To už do konce třetiny zbývali jen tři minuty. Ovšem Reds ještě jednou dokázali vyrovnat. Loučka byl důrazný a dokázal procedit puk za Mičolova záda. V závěru se Barexu podařilo nemožné, když necelé dvě minuty před koncem strhl vedení opět na svou stranu. Barex si vzal oddechový čas, tak aby si první pětka vydechla a dohrála zápas. Barex vítězství ubránil a pozásluze se radoval z prvního vítězství. Celé utkání bylo velice kvalitní s minimem faulů. Velkou premiéru si v zápase odbyl Martin Setinský, který s píšťalkou v ruce odřídíl své první utkání v pruhovaném dresu.